Yhteystiedot

Setlementtikeskus

Kirsi Ikäheimonen

Toiminnanjohtaja

 

Puh. 050 550 9703

kirsi.ikaheimonen@vaasansetlementti.fi

Pauliina Kyrönlahti-Granberg

Toimistosihteeri

 

Puh. 050 362 2933

pauliina@vaasansetlementti.fi

setlementti@vaasansetlementti.fi

Anne Kytölä

kansalaistoiminnan koordinaattori,
viestintä

 

Puh. 040 621 1737

anne.kytola@vaasansetlementti.fi

Kyläkeskus Kultanummi

Eeva Hocksell

Kultanummi Vastaava ohjaaja

 

Puh. 040 621 4787
eeva.hocksell@vaasansetlementti.fi
kanslia, ohjaajat: 044 332 1038

Päivi Vauto

Kyläkeskus Vastaava ohjaaja

Projektitehtävissä 31.12.2018 saakka. Vastaavan ohjaajan tehtäviä hoitaa sijainen.

Kyläkeskus on auki arkisin klo 10 – 14
(tai ohjelman mukaan)

Puh. 044 332 1039
kylakeskus@vaasansetlementti.fi
(Myös kokoustilavaraukset)

Hopearanta

Hillevi Potoinen

Vastaava hoitaja

Puh. 040 631 6113

hillevi.potoinen@vaasansetlementti.fi

 

Kanslia: 06 321 2770,
050 554 4469

hopearanta@vaasansetlementti.fi

Perhetyö

Salme Kalliokoski

Perhetyön vastaava ohjaaja

 

Puh. 050 321 4873

salme.kalliokoski@vaasansetlementti.fi

Tuija Staaf

Perhetyön ohjaaja, Taimitarha

 

Puh. 050 492 5476

taimitarha@vaasansetlementti.fi

Susanna Seijari

Perhetyön ohjaaja, Arkipaja

 

Puh. 040 635 1029

arkipaja@vaasansetlementti.fi

Tanja Kuusisto

Perhetyön ohjaaja, Arkipaja

 

Puh.  040 560 0196

arkipaja@vaasansetlementti.fi

Hanna Puronaho

Tyttötyön ohjaaja

 

Puh. 040 560 0195

tyttotyo@vaasansetlementti.fi

Julia Pessi

Tyttötyön ohjaaja

 

Puh. 040 591 0958

tyttotyo@vaasansetlementti.fi

Antti Kamppila

Poikatyön ohjaaja

 

Puh. 040 544 9777

poikatyo@vaasansetlementti.fi

AURA

Miia Kivimäki

Vastaava ohjaaja

 

 

Puh. 040 628 0731

miia.kivimaki@vaasansetlementti.fi

Meri Saarikangas

Kuntouttavan työtoiminnan yksilö- ja ryhmäohjaaja

 


Puh. 040 637 7370

meri.saarikangas@vaasansetlementti.fi

Johanna Venäläinen

Ryhmäohjaaja, ESR-Osallisuuden askeleet työllistymispoluille

 

Puh. 040 589 4559

johanna.venalainen@vaasansetlementti.fi

Ulla Mäkelä

Ryhmäohjaaja

040 359 4899

ulla.makela@vaasansetlementti.fi

Katerine Holm

Ryhmäohjaaja

040 359 4899
katerine.holm@vaasansetlementti.fi

Jaakko Lundell

Ryhmäohjaaja

040 359 4899
jaakko.lundell@vaasansetlementti.fi

Katri Brännbacka

Ryhmäohjaaja

040 359 4899

Tuija Seppälä

Toimistotyöntekijä

040 663 8818

Taina Nevanen

siistijä

 

URA-Palvelut

Sirpa Myllyniemi

Projektipäällikkö

 

Puh. 050 550 9704

sirpa.myllyniemi@vaasansetlementti.fi

Elise Uusi-Pantti

Työvalmentaja

 

Puh. 040 662 8048

elise.uusi-pantti@vaasansetlementti.fi

Vestis

Hanna Paikkala

Toiminnanohjaaja

 

Puh. 040 749 8763

vestis@vaasansetlementti.fi

Heidi Björs

Vastaava iltapäivätoiminnan ohjaaja

 

Puh. 050 353 9852

eftis@vaasansetlementti.fi

Anna Hautaoja

Iltapäivätoiminnan ohjaaja

Yvonne Westerback

Iltapäivätoiminnan ohjaaja

Veteraanitoiminta

Laila Helander

Veteraanitoiminnan ohjaaja

 

Puh. 040 630 1315
veteraanityo@vaasansetlementti.fi

Anne Peltokoski

Veteraanitoiminnan ohjaaja

 

Puh. 040 621 4260
veteraanityo@vaasansetlementti.fi

Veteraanien ruokakuljetus

 

Puh. 040 358 5879