Yhteystiedot

Setlementtikeskus

Kirsi Ikäheimonen

Toiminnanjohtaja

 

Puh. 050 550 9703

kirsi.ikaheimonen@vaasansetlementti.fi

Pauliina Kyrönlahti-Granberg

Toimistosihteeri

 

Puh. 06-319 6600, 050 362 2933

pauliina@vaasansetlementti.fi

setlementti@vaasansetlementti.fi

Kyläkeskus Kultanummi

Eeva Hocksell

Kultanummi Vastaava ohjaaja

 

puh: 040 621 4787
eeva.hocksell@vaasansetlementti.fi
kanslia, ohjaajat: (06) 319 0600, 044 332 1038

Päivi Vauto

Kyläkeskus Vastaava ohjaaja

 

Avoinna arkisin klo 9.30 – 14.30
(tai ohjelman mukaan)
Myös kokoustilavaraukset
paivi.vauto@vaasansetlementti.fi
Puh: (06) 319 0612, 044 332 1039
kylakeskus@vaasansetlementti.fi

Hopearanta

Hillevi Potoinen

Vastaava hoitaja

Puh. 040 631 6113

hillevi.potoinen@vaasansetlementti.fi

 

Kanslia: 06 321 2770, 050 554 4469

hopearanta@vaasansetlementti.fi

Perhetyö

Salme Kalliokoski

Perhetyön vastaava ohjaaja

 

Puh: 050 3214873

salme.kalliokoski@vaasansetlementti.fi

Tuija Staaf

Perhetyön ohjaaja, Taimitarha

 

Puh: 050 4925476

taimitarha@vaasansetlementti.fi

Susanna Seijari

Perhetyön ohjaaja, Arkipaja

 

Puh: 040 6351029

arkipaja@vaasansetlementti.fi

Tanja Kuusisto

Perhetyön ohjaaja, Arkipaja

 

Puh:  040 5600196

arkipaja@vaasansetlementti.fi

Hanna Puronaho

Tyttötyön ohjaaja

 

puh: 040 5600 195

tyttotyo@vaasansetlementti.fi

Julia Pessi

Tyttötyön ohjaaja

 

puh: 040 591 0958

tyttotyo@vaasansetlementti.fi

AURA

Miia Kivimäki

Vastaava ohjaaja

 

Puh 040-6280731

miia.kivimaki@vaasansetlementti.fi

Meri Saarikangas

Kuntouttavan työtoiminnan yksilö- ja ryhmäohjaaja

 

meri.saarikangas@vaasansetlementti.fi

Jami Krook

Ryhmäohjaaja

 

Puh 040-3594899

jami.krook@vaasansetlementti.fi

Johanna Venäläinen

Ryhmäohjaaja, ESR-Osallisuuden askeleet työllistymispoluille

 

Puh 040-589 4559
johanna.venalainen@vaasansetlementti.fi

URA-Palvelut

Sirpa Myllyniemi

Projektipäällikkö

 

Puh: 06- 319 6603

050 550 9704

sirpa.myllyniemi@vaasansetlementti.fi

Elina Hänninen

Työvalmentaja

 

Puh 06- 319 6604

040 670 1890
elina.hanninen@vaasansetlementti.fi

Vestis

Noora Annola

Toiminnanohjaaja

 

Puh: 040-7498763

noora.annola@vaasansetlementti.fi

Heidi Björs

Vastaava iltapäivätoiminnan ohjaaja

 

Puh: 050-353 9852

eftis@vaasansetlementti.fi

Anna Hautaoja

Iltapäivätoiminnan ohjaaja

Katarina Kettunen

Iltapäivätoiminnan ohjaaja

Veteraanitoiminta

Laila Helander

Veteraanitoiminnan ohjaaja

 

Puh. 040 630 1315
veteraanityo@vaasansetlementti.fi

Anne Peltokoski

Veteraanitoiminnan ohjaaja

 

Puh. 040 621 4260
veteraanityo@vaasansetlementti.fi

Veteraanien ruokakuljetus

 

Puh. 040 358 5879